Glamping | Gelderland | Veluwe | Harderwijk | Landgoed Volenbeek

Landgoed Volenbeek

Gelderland, Ermelo, 3853 PG
9.4
Gemiddelde Klantenbeoordeling

Informatie

Boswandelingen, de mooiste fietsroutes, hutten bouwen, prachtige stadjes zoals Harderwijk en Elburg op korte afstand: dit alles vind je in de directe omgeving van de monumentale boerderij Landgoed Volenbeek. De boerderij ligt op de Veluwe op ongeveer een half uur rijden vanaf Utrecht.

Deze rietgedekte boerderij dateert uit 1859. De eerste Wouter Rozendaal vestigde zich in 1905 op de boerderij. Sinds 1999 is dit inmiddels de vierde generatie Wouter Rozendaal op de boerderij. Er zijn ongeveer 50 melkkoeien, zowel zwart- als roodbonte. Vanaf 2004 wonen ze in een nieuwe stal. De familie is zelfvoorzienend in maïs en gras dat wordt verbouwd tussen het bos in zogeheten ‘bos singels’. De tenten staan op een prachtige plaats aan de bosrand met uitzicht op de weide waar vaak de koeien staan te grazen.

Op de boerderij worden dagelijks een vijftigtal zwart- en roodbonte koeien gemolken. Omdat hier zoveel koeien wonen worden er ook regelmatig kalfjes geboren. Als het zover is zal de boer je roepen om te komen kijken! Voor de kinderen is er volop de ruimte om te spelen. Aangezien er geen doorgaand verkeer is kunnen ze zich naar hartenlust uitleven in het bos of in de prachtige speelschuur, met allerlei dieren die graag geknuffeld willen worden. Nieuws: Landgoed Volenbeek heeft een nieuwe aanwinst op de boerderij: alpaca “Speech”! Je mag met deze lieverd gerust een boswandeling maken en lekker vertroetelen. Vraag hiernaar bij boerin Thea.

De omgeving van Landgoed Volenbeek leent zich uitstekend voor het maken van fietstochten. Op de boerderij kun je behalve de ‘gewone’ (kinder)fietsen en zitjes ook een bakfiets of een tandem huren. Het is een perfecte locatie om met het gezin te genieten van deze unieke omgeving, met in de buurt toeristische trekpleisters als het Kröller Müller Museum, Walibi, Het Dolfinarium en Nationaal Park de Hoge Veluwe.

Heb je nog opmerkingen betreffende de bovenstaande boerderij informatie?

8 Extra's te boeken bij Landgoed Volenbeek

Accommodaties

BoerenBed Tent
Max. X 5 X 1
HeerenBoer Tent
aparte douche en hot tub
Max. X 5 X 1

Voorzien van:

Tweepersoonsbed (2m bij 1.80m)
Een Stapelbedstee (2m bij 0.90m)
Bedstee (2m bij 1.30m) voor 1 volwassene en 1 kind
Bank
Koelkist
Gemeenschappelijke warme douches
Warme douche naast de tent
Ramen kunnen worden geopend
Eigen toilet in de tent
Koud stromend water in de keuken
Picknicktafel
Houten terras
Twee ligstoelen
Hot tub

In de tent aanwezig:

Handdoekenpakket
Bedlinnen
Hout voor de houtkachel
Startpakket met kaarsen en lampenolie
Linnenpakket voor de keuken

Inclusief:

Opgemaakte bedden op dag van aankomst
Rondleiding op de boerderij
Parkeren
Eindschoonmaak

Prijzen en beschikbaarheid

Opmerking: je kunt verschillende type accommodaties combineren in de volgende stap.
Wil je vandaag nog aankomen (boek voor 14.00!) op de boerderij of langer dan een week verblijven? Neem dan telefonisch contact op met ons: +31 (0)528 229440

Selecteer de aankomstdatum en de lengte van het verblijf en klik op de prijs om door te gaan naar het boekingsproces.

1
2
3

Zie beschikbare data
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent
aparte douche en hot tub
Van :Tue 22 May Tot :Fri 25 May
Van :Tue 22 May Tot :Mon 28 May
Van :Fri 25 May Tot :Sun 27 May
Van :Fri 25 May Tot :Mon 28 May
Van :Fri 25 May Tot :Fri 01 Jun
Van :Mon 28 May Tot :Fri 01 Jun
Van :Mon 28 May Tot :Mon 04 Jun
Bezet
Van :Fri 01 Jun Tot :Sun 03 Jun
Bezet
Van :Fri 01 Jun Tot :Mon 04 Jun
Bezet
Van :Fri 01 Jun Tot :Fri 08 Jun
Bezet
Bezet
Van :Fri 08 Jun Tot :Sun 10 Jun
Van :Fri 08 Jun Tot :Mon 11 Jun
Van :Fri 08 Jun Tot :Fri 15 Jun
Van :Mon 11 Jun Tot :Fri 15 Jun
Van :Mon 11 Jun Tot :Mon 18 Jun
Van :Fri 15 Jun Tot :Sun 17 Jun
Van :Fri 15 Jun Tot :Mon 18 Jun
Van :Fri 15 Jun Tot :Fri 22 Jun
Van :Mon 18 Jun Tot :Fri 22 Jun
Van :Mon 18 Jun Tot :Mon 25 Jun
Bezet
Van :Fri 22 Jun Tot :Sun 24 Jun
Bezet
Van :Fri 22 Jun Tot :Mon 25 Jun
Bezet
Van :Fri 22 Jun Tot :Fri 29 Jun
Bezet
Van :Mon 25 Jun Tot :Fri 29 Jun
Van :Mon 25 Jun Tot :Mon 02 Jul
Van :Fri 29 Jun Tot :Sun 01 Jul
Van :Fri 29 Jun Tot :Mon 02 Jul
Van :Fri 29 Jun Tot :Fri 06 Jul
Van :Mon 02 Jul Tot :Fri 06 Jul
Van :Mon 02 Jul Tot :Mon 09 Jul
Van :Fri 06 Jul Tot :Mon 09 Jul
Van :Fri 06 Jul Tot :Fri 13 Jul
Van :Mon 09 Jul Tot :Fri 13 Jul
Van :Mon 09 Jul Tot :Mon 16 Jul
Bezet
Van :Fri 13 Jul Tot :Mon 16 Jul
Bezet
Van :Fri 13 Jul Tot :Fri 20 Jul
Bezet
Van :Mon 16 Jul Tot :Fri 20 Jul
Bezet
Van :Mon 16 Jul Tot :Mon 23 Jul
Bezet
Van :Fri 20 Jul Tot :Mon 23 Jul
Bezet
Van :Fri 20 Jul Tot :Fri 27 Jul
Bezet
Van :Mon 23 Jul Tot :Fri 27 Jul
Van :Mon 23 Jul Tot :Mon 30 Jul
Bezet
Van :Fri 27 Jul Tot :Mon 30 Jul
Bezet
Van :Fri 27 Jul Tot :Fri 03 Aug
Bezet
Van :Mon 30 Jul Tot :Fri 03 Aug
Van :Mon 30 Jul Tot :Mon 06 Aug
Van :Fri 03 Aug Tot :Mon 06 Aug
Van :Fri 03 Aug Tot :Fri 10 Aug
Van :Mon 06 Aug Tot :Fri 10 Aug
Van :Mon 06 Aug Tot :Mon 13 Aug
Van :Fri 10 Aug Tot :Mon 13 Aug
Van :Fri 10 Aug Tot :Fri 17 Aug
Van :Mon 13 Aug Tot :Fri 17 Aug
Van :Mon 13 Aug Tot :Mon 20 Aug
Van :Fri 17 Aug Tot :Mon 20 Aug
Van :Fri 17 Aug Tot :Fri 24 Aug
Van :Mon 20 Aug Tot :Fri 24 Aug
Van :Mon 20 Aug Tot :Mon 27 Aug
Van :Fri 24 Aug Tot :Mon 27 Aug
Van :Fri 24 Aug Tot :Fri 31 Aug
Van :Mon 27 Aug Tot :Fri 31 Aug
Van :Mon 27 Aug Tot :Mon 03 Sep
Van :Fri 31 Aug Tot :Mon 03 Sep
Van :Fri 31 Aug Tot :Fri 07 Sep
Van :Mon 03 Sep Tot :Fri 07 Sep
Van :Mon 03 Sep Tot :Mon 10 Sep
Van :Fri 07 Sep Tot :Sun 09 Sep
Van :Fri 07 Sep Tot :Mon 10 Sep
Van :Fri 07 Sep Tot :Fri 14 Sep
Van :Mon 10 Sep Tot :Fri 14 Sep
Van :Mon 10 Sep Tot :Mon 17 Sep
Bezet
Van :Fri 14 Sep Tot :Sun 16 Sep
Bezet
Van :Fri 14 Sep Tot :Mon 17 Sep
Bezet
Van :Fri 14 Sep Tot :Fri 21 Sep
Bezet
Van :Mon 17 Sep Tot :Fri 21 Sep
Van :Mon 17 Sep Tot :Mon 24 Sep
Van :Fri 21 Sep Tot :Sun 23 Sep
Van :Fri 21 Sep Tot :Mon 24 Sep
Van :Fri 21 Sep Tot :Fri 28 Sep
Van :Mon 24 Sep Tot :Fri 28 Sep
Van :Mon 24 Sep Tot :Mon 01 Oct
Van :Fri 28 Sep Tot :Sun 30 Sep
Van :Fri 28 Sep Tot :Mon 01 Oct
Van :Fri 28 Sep Tot :Fri 05 Oct
Van :Mon 01 Oct Tot :Fri 05 Oct
Van :Mon 01 Oct Tot :Mon 08 Oct
Van :Fri 05 Oct Tot :Sun 07 Oct
Van :Fri 05 Oct Tot :Mon 08 Oct
Van :Fri 05 Oct Tot :Fri 12 Oct
Van :Mon 08 Oct Tot :Fri 12 Oct
Van :Mon 08 Oct Tot :Mon 15 Oct
Van :Fri 12 Oct Tot :Mon 15 Oct
Van :Fri 12 Oct Tot :Fri 19 Oct
Van :Mon 15 Oct Tot :Fri 19 Oct
Van :Mon 15 Oct Tot :Mon 22 Oct
Van :Fri 19 Oct Tot :Mon 22 Oct
Van :Fri 19 Oct Tot :Fri 26 Oct
Van :Mon 22 Oct Tot :Fri 26 Oct
Van :Mon 22 Oct Tot :Mon 29 Oct
Van :Fri 26 Oct Tot :Mon 29 Oct

Adres Landgoed Volenbeek

Gelderland, Ermelo, 3853 PG

Landgoed Volenbeek, wat is er te doen in de omgeving:

    Landgoed Volenbeek farmers
    Wouter, Thea en de kinderen

    Als BoerenBed boeren van het eerste uur zijn we na 10 jaar nog steeds ontzettend trots op de leuke sfeer die BoerenBed gasten samen teweeg brengen! We willen onze gasten graag het echte boerenleven laten ervaren en ze mee laten genieten van de prachtige omgeving waar we wonen!

    Landgoed Volenbeek, wat vinden de gasten?

    Landgoed Volenbeek soortgelijke locaties:

    Nieuwsbrief