Glamping | Engeland | Chard | Somerset | Wambrook Farm

Wambrook Farm

Somerset, Wambrook, TA20 3DF
9.4
Gemiddelde Klantenbeoordeling

Informatie

Wambrook Farm ligt in de buurt van de stad Dorset, op de Devon en Somerset grens. Deze boerderij bevindt zich in het prachtige landschap van d Blackdown Hills Area. Het uitzicht is hier dan ook adembenemend! Wambrook Farm is een biologische boerderij met schapen, rundvee en maïsoogst. Ook sedum (een plantsoort), de groene matten op daken, groeit hier.

De boerderij, stallen en bijbehorende gebouwen zijn allen beursgenoteerd en gebouwd halverwege 1800. In de tuin vind je een graanschuur die er uit ziet als een kapel. Op deze boerderij ga je echt even terug naar het verleden, ook al gaan ze wél met de tijd mee: ze hebben hier namelijk een weiland vol met energie opwekkende zonnepanelen! Helemaal eco-friendly dus.

De boerderij zelf is gelegen naast een stuk bos waar de kinderen heerlijk kunnen spelen. Ook de honden mogen gezellig mee op vakantie, laat dit alleen wel van te voren even weten. Er zijn rondom de tenten verschillende soorten boerderijdieren te vinden en er is ruimte genoeg om een potje voetbal of badminton te kunnen spelen. Er is tevens een boerderijwinkel op het terrein, waar je het nodige kunt halen om je verblijf extra aangenaam te maken. Daarnaast zijn er diverse cafés en restaurants te vinden in de nabije omgeving van Wambrook Farm.

Iets verder van de boerderij is er ook genoeg te doen! Wat dacht je bijvoorbeeld van Forde Abbey, Haynes Motor Museum, Fleet Air Museum, Cricket St Thomas Wildlife Park, Crealy Adventure Park, Huize Montacute en Sidmouth Donkey Sanctuary? Maar ontdek ook zeker het rustige dorpje en de prachtige omgeving van de boerderij tijdens een uitgebreide wandeling. Je zult je ogen uitkijken!

Heb je nog opmerkingen betreffende de bovenstaande boerderij informatie?

4 Extra's te boeken bij Wambrook Farm

Accommodaties

BoerenBed Tent
Max. X 5 X 1
HeerenBoer Tent
HeerenBoer Tent
met ensuite badkamer
Max. X 5 X 1

Voorzien van:

Tweepersoonsbed (2m bij 1.80m)
Een Stapelbedstee (2m bij 0.90m)
Bedstee (2m bij 1.30m) voor 1 volwassene en 1 kind
Bank
Koelkist
Gemeenschappelijke warme douches
Ensuite badkamer met warme douche en wastafel
Ramen kunnen worden geopend
Eigen toilet in de tent
Koud stromend water in de keuken
Picknicktafel
Houten terras
Twee ligstoelen

In de tent aanwezig:

Handdoekenpakket
Bedlinnen
Hout voor de houtkachel
Startpakket met kaarsen en lampenolie
Linnenpakket voor de keuken

Inclusief:

Opgemaakte bedden op dag van aankomst
Rondleiding op de boerderij
Parkeren
Eindschoonmaak

Prijzen en beschikbaarheid

Opmerking: je kunt verschillende type accommodaties combineren in de volgende stap.
Wil je vandaag nog aankomen (boek voor 14.00!) op de boerderij of langer dan een week verblijven? Neem dan telefonisch contact op met ons: +31 (0)528 229440

Selecteer de aankomstdatum en de lengte van het verblijf en klik op de prijs om door te gaan naar het boekingsproces.

1
2
3

Zie beschikbare data
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent
HeerenBoer Tent
met ensuite badkamer
Van :Mon 21 May Tot :Fri 25 May
Van :Fri 01 Jun Tot :Sun 03 Jun
Bezet
Van :Fri 01 Jun Tot :Mon 04 Jun
Bezet
Van :Fri 01 Jun Tot :Fri 08 Jun
Bezet
Van :Mon 04 Jun Tot :Fri 08 Jun
Van :Mon 04 Jun Tot :Mon 11 Jun
Bezet
Van :Fri 08 Jun Tot :Sun 10 Jun
Bezet
Van :Fri 08 Jun Tot :Mon 11 Jun
Bezet
Van :Fri 08 Jun Tot :Fri 15 Jun
Bezet
Van :Mon 11 Jun Tot :Fri 15 Jun
Van :Mon 11 Jun Tot :Mon 18 Jun
Bezet
Van :Fri 15 Jun Tot :Sun 17 Jun
Bezet
Van :Fri 15 Jun Tot :Mon 18 Jun
Bezet
Van :Fri 15 Jun Tot :Fri 22 Jun
Bezet
Van :Mon 18 Jun Tot :Fri 22 Jun
Van :Mon 18 Jun Tot :Mon 25 Jun
Bezet
Bezet
Van :Mon 25 Jun Tot :Fri 29 Jun
Van :Mon 25 Jun Tot :Mon 02 Jul
Van :Fri 29 Jun Tot :Sun 01 Jul
Van :Fri 29 Jun Tot :Mon 02 Jul
Van :Fri 29 Jun Tot :Fri 06 Jul
Van :Mon 02 Jul Tot :Fri 06 Jul
Van :Mon 02 Jul Tot :Mon 09 Jul
Van :Fri 06 Jul Tot :Sun 08 Jul
Van :Fri 06 Jul Tot :Mon 09 Jul
Van :Fri 06 Jul Tot :Fri 13 Jul
Van :Mon 09 Jul Tot :Fri 13 Jul
Van :Mon 09 Jul Tot :Mon 16 Jul
Bezet
Van :Fri 13 Jul Tot :Sun 15 Jul
Bezet
Van :Fri 13 Jul Tot :Mon 16 Jul
Bezet
Van :Fri 13 Jul Tot :Fri 20 Jul
Bezet
Van :Mon 16 Jul Tot :Fri 20 Jul
Van :Mon 16 Jul Tot :Mon 23 Jul
Bezet
Van :Fri 20 Jul Tot :Mon 23 Jul
Bezet
Van :Fri 20 Jul Tot :Fri 27 Jul
Bezet
Van :Mon 23 Jul Tot :Fri 27 Jul
Van :Mon 23 Jul Tot :Mon 30 Jul
Bezet
Van :Fri 27 Jul Tot :Mon 30 Jul
Bezet
Van :Fri 27 Jul Tot :Fri 03 Aug
Bezet
Van :Mon 30 Jul Tot :Fri 03 Aug
Van :Mon 30 Jul Tot :Mon 06 Aug
Van :Fri 03 Aug Tot :Mon 06 Aug
Van :Fri 03 Aug Tot :Fri 10 Aug
Van :Mon 06 Aug Tot :Fri 10 Aug
Van :Mon 06 Aug Tot :Mon 13 Aug
Van :Fri 10 Aug Tot :Mon 13 Aug
Van :Fri 10 Aug Tot :Fri 17 Aug
Van :Mon 13 Aug Tot :Fri 17 Aug
Van :Mon 13 Aug Tot :Mon 20 Aug
Van :Fri 17 Aug Tot :Mon 20 Aug
Van :Fri 17 Aug Tot :Fri 24 Aug
Van :Mon 20 Aug Tot :Fri 24 Aug
Van :Mon 20 Aug Tot :Mon 27 Aug
Van :Fri 24 Aug Tot :Mon 27 Aug
Van :Fri 24 Aug Tot :Fri 31 Aug
Van :Mon 27 Aug Tot :Fri 31 Aug
Van :Mon 27 Aug Tot :Mon 03 Sep
Bezet
Bezet
Van :Mon 03 Sep Tot :Fri 07 Sep
Van :Mon 03 Sep Tot :Mon 10 Sep
Bezet
Van :Fri 07 Sep Tot :Sun 09 Sep
Bezet
Van :Fri 07 Sep Tot :Mon 10 Sep
Bezet
Van :Fri 07 Sep Tot :Fri 14 Sep
Bezet
Van :Mon 10 Sep Tot :Fri 14 Sep
Van :Mon 10 Sep Tot :Mon 17 Sep
Van :Fri 14 Sep Tot :Sun 16 Sep
Van :Fri 14 Sep Tot :Mon 17 Sep
Van :Fri 14 Sep Tot :Fri 21 Sep
Van :Mon 17 Sep Tot :Fri 21 Sep
Van :Mon 17 Sep Tot :Mon 24 Sep
Van :Fri 21 Sep Tot :Sun 23 Sep
Van :Fri 21 Sep Tot :Mon 24 Sep
Van :Fri 21 Sep Tot :Fri 28 Sep
Van :Mon 24 Sep Tot :Fri 28 Sep
Van :Mon 24 Sep Tot :Mon 01 Oct
Van :Fri 28 Sep Tot :Sun 30 Sep
Van :Fri 28 Sep Tot :Mon 01 Oct
Van :Fri 28 Sep Tot :Fri 05 Oct
Van :Mon 01 Oct Tot :Fri 05 Oct
Van :Mon 01 Oct Tot :Mon 08 Oct
Van :Fri 05 Oct Tot :Sun 07 Oct
Van :Fri 05 Oct Tot :Mon 08 Oct
Van :Fri 05 Oct Tot :Fri 12 Oct
Van :Mon 08 Oct Tot :Fri 12 Oct
Van :Mon 08 Oct Tot :Mon 15 Oct
Van :Fri 12 Oct Tot :Sun 14 Oct
Van :Fri 12 Oct Tot :Mon 15 Oct
Van :Fri 12 Oct Tot :Fri 19 Oct
Van :Mon 15 Oct Tot :Fri 19 Oct
Van :Mon 15 Oct Tot :Mon 22 Oct
Van :Fri 19 Oct Tot :Mon 22 Oct
Van :Fri 19 Oct Tot :Fri 26 Oct
Van :Mon 22 Oct Tot :Fri 26 Oct
Van :Mon 22 Oct Tot :Mon 29 Oct
Van :Fri 26 Oct Tot :Mon 29 Oct

Adres Wambrook Farm

Somerset, Wambrook, TA20 3DF

Wambrook Farm, wat is er te doen in de omgeving:

    Wambrook
    Ed en Elena

    Ed, Elena en hun drie kinderen heten je van harte welkom op de boerderij. Ed zijn ouders, John en Sue, hebben de boerderij doorgegeven aan de nieuwe generatie. Wambrook Farm beschikt over veel geschiedenis. Daarnaast zijn er veel mogelijkheden voor een uitje in de omgeving.

    Wambrook Farm, wat vinden de gasten?

    Wambrook Farm soortgelijke locaties:

    Nieuwsbrief