BoerenBed Glamping | Noord-Holland | Hoorn | De Groene Hoeve

De Groene Hoeve

Noord Holland, Wijdenes, 1608 MB

Prijzen en beschikbaarheid
Het BoerenBed
Kom naar Noord-Holland en geniet in het Noord-Hollandse Wijdenes van een heerlijk weekend tussen de geitjes!
. . . . . . . . .
Boerderij
  • 10 persoons tent
  • honden welkom
  • Goede groepsfaciliteiten
8.9

Klantenbeoordelingen

Deze boerderij ligt op een steenworp afstand van het IJsselmeer. Op slechts enkele kilometers van historische steden als Hoorn en Enkhuizen vind je deze karakteristiek, rietgedekte stolpboerderij. Het is ongeveer driekwartier rijden vanaf Amsterdam.

De boerderij zelf is gebouwd in het jaar 1850. Cees en Niki namen in 2000 de stolpboerderij “De Groene Hoeve” over van de familie Water, inclusief een bestaande boerencamping. Hiermee kwam de droom van Cees en Niki uit, een biologische boerderij. De kaas werd verkocht op diverse markten in heel Nederland en vandaag de dag is de familie nog steeds heel enthousiast!

De familie bezit hedendaags een geitenboerderij gericht op het produceren van biologische melk. ‘s Morgens vroeg worden de 70 geiten gemolken. Wie vroeg uit de veren komt kan dit spektakel meemaken! Van deze melk wordt vervolgens geitenkaas en geitenijs gemaakt, welke te koop zijn in het eigen boerderijwinkeltje en op verschillende markten in de omgeving. Bij de Groene Hoeve wordt alles biologisch gemaakt. Als er kleine dieren zijn dan krijgen zij de melk van de moeder in plaats van de boer of boerin. Dan wordt er natuurlijk tijdelijk geen melk geleverd zodat de jongste diertjes het allerbeste krijgen.

In de omgeving zijn verschillende activiteiten voor jong en oud. Zo zijn er verscheidene musea als bijvoorbeeld het Stoomtram museum in Hoorn. Er zijn werkende trams waarmee rondritjes door de omgeving gemaakt kunnen worden. Ook is er Sprookjeswonderland, wat stiekem toch wel voor iedereen leuk is.

Accommodaties De Groene Hoeve


BoerenBed Tent
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent
HeerenBoer Tent
met ensuite badkamer
10 Persoons Tent
(upgrade!)

Voorzien van:

Tweepersoonsbed (2m bij 1.80m)-
Een Stapelbedstee (2m bij 0.90m)-
Bedstee (2m bij 1.30m) voor 1 volwassene en 1 kind
Twee tweepersoonsbedden (2m bij 1.80m)--
Twee Stapelbedden (2m bij 0.90m)--
Gemeenschappelijke douches-
Ensuite badkamer met douche en wastafel--
Ramen kunnen worden geopendAfhankelijk van de tent kan je deze van binnenaf of buitenaf openen
Eigen toilet in de tent
Koud stromend water
Picknicktafel
Houten terras--
Twee ligstoelen

In de tent aanwezig:

Handdoekenpakket--
Bedlinnen
Hout voor de houtkachel
Startpakket met kaarsen en lampenolie
Linnenpakket voor de keuken

Inclusief:

Eieren (met een beetje geluk zelf te rapen uit het kippenhok!)
Opgemaakte bedden op dag van aankomst--
Bakbecue
Rondleiding op de boerderij
Parkeren
Eindschoonmaak

Prijzen en beschikbaarheid
De Groene Hoeve


Maand

Van

Tot

BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent
met ensuite badkamer
10 Persoons Tent
(upgrade!)
Maand :
Accommodatie :
Maand
Van
Tot
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent met ensuite badkamer
10 Persoons Tent (upgrade!)
4 nachten
Mon 23 Oct
Fri 27 Oct
7 nachten
Mon 23 Oct
Mon 30 Oct
3 nachten
Fri 27 Oct
Mon 30 Oct
Maand
Van
Tot
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent met ensuite badkamer
10 Persoons Tent (upgrade!)
4 nachten
Fri 30 Mar
Tue 03 Apr
7 nachten
Fri 30 Mar
Fri 06 Apr
Maand
Van
Tot
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent met ensuite badkamer
10 Persoons Tent (upgrade!)
3 nachten
Tue 03 Apr
Fri 06 Apr
6 nachten
Tue 03 Apr
Mon 09 Apr
2 nachten
Fri 06 Apr
Sun 08 Apr
3 nachten
Fri 06 Apr
Mon 09 Apr
7 nachten
Fri 06 Apr
Fri 13 Apr
4 nachten
Mon 09 Apr
Fri 13 Apr
7 nachten
Mon 09 Apr
Mon 16 Apr
2 nachten
Fri 13 Apr
Sun 15 Apr
3 nachten
Fri 13 Apr
Mon 16 Apr
7 nachten
Fri 13 Apr
Fri 20 Apr
4 nachten
Mon 16 Apr
Fri 20 Apr
7 nachten
Mon 16 Apr
Mon 23 Apr
2 nachten
Fri 20 Apr
Sun 22 Apr
3 nachten
Fri 20 Apr
Mon 23 Apr
6 nachten
Fri 20 Apr
Thu 26 Apr
3 nachten
Mon 23 Apr
Thu 26 Apr
7 nachten
Mon 23 Apr
Mon 30 Apr
4 nachten
Thu 26 Apr
Mon 30 Apr
8 nachten
Thu 26 Apr
Fri 04 May
4 nachten
Mon 30 Apr
Fri 04 May
7 nachten
Mon 30 Apr
Mon 07 May
Maand
Van
Tot
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent met ensuite badkamer
10 Persoons Tent (upgrade!)
3 nachten
Fri 04 May
Mon 07 May
7 nachten
Fri 04 May
Fri 11 May
4 nachten
Mon 07 May
Fri 11 May
7 nachten
Mon 07 May
Mon 14 May
4 nachten
Wed 09 May
Sun 13 May
3 nachten
Fri 11 May
Mon 14 May
7 nachten
Fri 11 May
Fri 18 May
4 nachten
Mon 14 May
Fri 18 May
8 nachten
Mon 14 May
Tue 22 May
4 nachten
Fri 18 May
Tue 22 May
7 nachten
Fri 18 May
Fri 25 May
3 nachten
Tue 22 May
Fri 25 May
6 nachten
Tue 22 May
Mon 28 May
2 nachten
Fri 25 May
Sun 27 May
3 nachten
Fri 25 May
Mon 28 May
7 nachten
Fri 25 May
Fri 01 Jun
4 nachten
Mon 28 May
Fri 01 Jun
7 nachten
Mon 28 May
Mon 04 Jun
Maand
Van
Tot
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent met ensuite badkamer
10 Persoons Tent (upgrade!)
2 nachten
Fri 01 Jun
Sun 03 Jun
3 nachten
Fri 01 Jun
Mon 04 Jun
7 nachten
Fri 01 Jun
Fri 08 Jun
4 nachten
Mon 04 Jun
Fri 08 Jun
7 nachten
Mon 04 Jun
Mon 11 Jun
2 nachten
Fri 08 Jun
Sun 10 Jun
3 nachten
Fri 08 Jun
Mon 11 Jun
7 nachten
Fri 08 Jun
Fri 15 Jun
4 nachten
Mon 11 Jun
Fri 15 Jun
7 nachten
Mon 11 Jun
Mon 18 Jun
2 nachten
Fri 15 Jun
Sun 17 Jun
3 nachten
Fri 15 Jun
Mon 18 Jun
7 nachten
Fri 15 Jun
Fri 22 Jun
4 nachten
Mon 18 Jun
Fri 22 Jun
7 nachten
Mon 18 Jun
Mon 25 Jun
2 nachten
Fri 22 Jun
Sun 24 Jun
3 nachten
Fri 22 Jun
Mon 25 Jun
7 nachten
Fri 22 Jun
Fri 29 Jun
4 nachten
Mon 25 Jun
Fri 29 Jun
7 nachten
Mon 25 Jun
Mon 02 Jul
2 nachten
Fri 29 Jun
Sun 01 Jul
3 nachten
Fri 29 Jun
Mon 02 Jul
7 nachten
Fri 29 Jun
Fri 06 Jul
Maand
Van
Tot
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent met ensuite badkamer
10 Persoons Tent (upgrade!)
4 nachten
Mon 02 Jul
Fri 06 Jul
7 nachten
Mon 02 Jul
Mon 09 Jul
3 nachten
Fri 06 Jul
Mon 09 Jul
7 nachten
Fri 06 Jul
Fri 13 Jul
4 nachten
Mon 09 Jul
Fri 13 Jul
7 nachten
Mon 09 Jul
Mon 16 Jul
3 nachten
Fri 13 Jul
Mon 16 Jul
7 nachten
Fri 13 Jul
Fri 20 Jul
4 nachten
Mon 16 Jul
Fri 20 Jul
7 nachten
Mon 16 Jul
Mon 23 Jul
3 nachten
Fri 20 Jul
Mon 23 Jul
7 nachten
Fri 20 Jul
Fri 27 Jul
4 nachten
Mon 23 Jul
Fri 27 Jul
7 nachten
Mon 23 Jul
Mon 30 Jul
3 nachten
Fri 27 Jul
Mon 30 Jul
7 nachten
Fri 27 Jul
Fri 03 Aug
4 nachten
Mon 30 Jul
Fri 03 Aug
7 nachten
Mon 30 Jul
Mon 06 Aug
Maand
Van
Tot
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent met ensuite badkamer
10 Persoons Tent (upgrade!)
3 nachten
Fri 03 Aug
Mon 06 Aug
7 nachten
Fri 03 Aug
Fri 10 Aug
4 nachten
Mon 06 Aug
Fri 10 Aug
7 nachten
Mon 06 Aug
Mon 13 Aug
3 nachten
Fri 10 Aug
Mon 13 Aug
7 nachten
Fri 10 Aug
Fri 17 Aug
4 nachten
Mon 13 Aug
Fri 17 Aug
7 nachten
Mon 13 Aug
Mon 20 Aug
3 nachten
Fri 17 Aug
Mon 20 Aug
7 nachten
Fri 17 Aug
Fri 24 Aug
4 nachten
Mon 20 Aug
Fri 24 Aug
7 nachten
Mon 20 Aug
Mon 27 Aug
3 nachten
Fri 24 Aug
Mon 27 Aug
7 nachten
Fri 24 Aug
Fri 31 Aug
4 nachten
Mon 27 Aug
Fri 31 Aug
7 nachten
Mon 27 Aug
Mon 03 Sep
3 nachten
Fri 31 Aug
Mon 03 Sep
7 nachten
Fri 31 Aug
Fri 07 Sep
Maand
Van
Tot
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent met ensuite badkamer
10 Persoons Tent (upgrade!)
4 nachten
Mon 03 Sep
Fri 07 Sep
7 nachten
Mon 03 Sep
Mon 10 Sep
3 nachten
Fri 07 Sep
Mon 10 Sep
7 nachten
Fri 07 Sep
Fri 14 Sep
4 nachten
Mon 10 Sep
Fri 14 Sep
7 nachten
Mon 10 Sep
Mon 17 Sep
2 nachten
Fri 14 Sep
Sun 16 Sep
3 nachten
Fri 14 Sep
Mon 17 Sep
7 nachten
Fri 14 Sep
Fri 21 Sep
4 nachten
Mon 17 Sep
Fri 21 Sep
7 nachten
Mon 17 Sep
Mon 24 Sep
2 nachten
Fri 21 Sep
Sun 23 Sep
3 nachten
Fri 21 Sep
Mon 24 Sep
7 nachten
Fri 21 Sep
Fri 28 Sep
4 nachten
Mon 24 Sep
Fri 28 Sep
7 nachten
Mon 24 Sep
Mon 01 Oct
2 nachten
Fri 28 Sep
Sun 30 Sep
3 nachten
Fri 28 Sep
Mon 01 Oct
7 nachten
Fri 28 Sep
Fri 05 Oct
Maand
Van
Tot
BoerenBed Tent
HeerenBoer Tent met ensuite badkamer
10 Persoons Tent (upgrade!)
4 nachten
Mon 01 Oct
Fri 05 Oct
7 nachten
Mon 01 Oct
Mon 08 Oct
2 nachten
Fri 05 Oct
Sun 07 Oct
3 nachten
Fri 05 Oct
Mon 08 Oct
7 nachten
Fri 05 Oct
Fri 12 Oct
4 nachten
Mon 08 Oct
Fri 12 Oct
7 nachten
Mon 08 Oct
Mon 15 Oct
3 nachten
Fri 12 Oct
Mon 15 Oct
7 nachten
Fri 12 Oct
Fri 19 Oct
4 nachten
Mon 15 Oct
Fri 19 Oct
7 nachten
Mon 15 Oct
Mon 22 Oct
3 nachten
Fri 19 Oct
Mon 22 Oct
7 nachten
Fri 19 Oct
Fri 26 Oct
4 nachten
Mon 22 Oct
Fri 26 Oct
7 nachten
Mon 22 Oct
Mon 29 Oct
3 nachten
Fri 26 Oct
Mon 29 Oct

Wil je een verblijf langer dan een week boeken, meer dan drie tenten of vandaag aankomen? Neem dan voor meer informatie contact op via telefoonnummer +31 (0)528 229440

Klantenbeoordelingen

De Groene Hoeve, wat vinden de gasten?

De Groene Hoeve
Groetjes Cees, Niki en de kinderen!

Wij doen alles op onze boerderij biologisch, we houden van de natuur daarom hebben we gekozen voor een biologische bedrijfsvoering. We verwelkomen jullie ons graag in onze nieuwe geitenmelkstal!

Adres De Groene Hoeve
Noord Holland, Wijdenes, 1608 MB

De Groene Hoeve, wat is er te doen in de omgeving:

    De Groene Hoeve soortgelijke locaties
    • 9.3
      list-img

      Gelderland,Lochem

      3 nachten, vanaf € 199.00
      Aan de oever van de rivier de Berkel vind je Hoeve Draafsel, een melkveehouderij met enkele tenten aan het water. Het is een klein anderhalf uur rijden vanaf Utrecht. Hoeve…
      9.4
      list-img

      Gelderland,Ermelo

      2 nachten, vanaf € 235.00
      Boswandelingen, de mooiste fietsroutes, hutten bouwen, prachtige stadjes zoals Harderwijk en Elburg; dit alles vind je in de directe omgeving van monumentale boerderij Landgoed Volenbeek. De boerderij ligt op de Veluwe…
      9.4
      list-img

      Zuid Holland,Aarlanderveen

      2 nachten, vanaf € 235.00
      Aan de Nieuwkoopse Plassen in Zuid-Holland vind je TaarTenTuin bij het mooie lintdorp Aarlanderveen, midden in het Groene Hart. In slechts 30 minuten van Utrecht bereik je deze boerderij. Ook…